DVD přehrávač,

MP3 či další hodnotné ceny za pouhé surfování? Realita

Na internetu existují různé lákavé nabídky na možnost výhry zdarma či rychlé získání peněz. Některé víceméně fungují, některé z nich jsou jeden velký podvod. Žádná z těchto nabídek Vám však
nenabídne reálné, hodnotné ceny za to, že pouze děláte to, co Vás baví - surfujete po internetu a aktivně se účastníte internetového života.

Chcete zdarma získat knihu, elektrický mixer, internetové stránky, nebo další hodnotné ceny, kterých bude do budoucna stále přibývat?

Pak stačí být aktivním uživatelem vybraných partnerských serverů a .... toť vše. Pokud Vám přijde normální hlasovat pro nejlepší fotografii, přispívat do diskusí či hrát internetové hry, více dělat nemusíte a automaticky soutěžíte. Za jednotlivé akce dostáváte virtuální body, za které poté
dostanete reálné ceny. Surfování s námi je zábava, kde si vybere každý. Stačí se podívat na nabídku serverů, kde můžete body získat.

Jak to funguje?

Za každou akci na libovolném z partnerských projektů získáváte automaticky body. Sčítáním bodů můžete poté získat hodnotné ceny. Při získání potřebného bodů získáváte cenu po zaslání žádosti na email soutez@webprovas.com - po získání ceny se z Vašeho profilu odmaže daný počet bodů.

Ukázkové počty bodů za akce:

Co můžete získat?

Ceny se v mohou v nepravidelných intervalech měnit, v tuto chvíli jsou však k dispozici následující ceny: 

Kde všude body získám?

Zde je seznam projektů, které jsou do soutěže zapojeny a do kterých máte přístup pod jedním uživatelským účtem:

 Počet zapojených serverů zapojených do soutěží není konečný. Zapojené servery jsou také označeny logem Bodujeme :

   

Jak můžu začít sbírat body?

Velmi jednoduše. Stačí se zaregistrovat na libovolném z výše uvedených serverů (pokud ještě registrován(a) nejste) a potvrdit aktivační email. Poté se můžete s jednotným uživatelským účtem přihlásit na všech výše uvedených serverech a začít sbírat body. Pro registraci je nutný pouze platný email a heslo.

Kde zjistím aktuální stav svých bodů?

Počet bodů můžete zjistit na většině partnerských serverů. Ihned po přihlášení vidíte svůj stav. Vzhledem k náročnosti distribuce této informace je však počet bodů zobrazen pouze orientačně a je aktualizován několikrát za den. Aktuální (skutečný) počet bodů můžete vidět v seznamu nejaktivnějších uživatelů na adrese users.webprovas.com/body

Pravidla soutěže

Vaše jméno
*Email
Telefon
*Dotaz
* Tato pole musí být vyplněna


Výpadek jednoho ze serverů 8.4.2009

Informace o výpadku 8.4.2009

více zde >>>

DVD či MP3 přehrávač za pouhé surfování? Realita

Surfujete na internetu zdarma? S námi nebudete dělat nic navíc a dostanete za to hodnotné ceny.

více zde >>>

Výpadek

Výpadek jednoho ze serverů dne 7.12.2007

více zde >>>

Nová prezentace Gradace spol. s r.o.

1.dubna byla spuštěna nová internetová prezentace mateřské společnosti Gradace Jičín.

více zde >>>
všechny novinky >>>
HomepageBody
© 2003-2008 Webprovas.com | Mapa webu | Hotely Jičín