Reklama

Webová prezentace není pouze o vytvoření webu. Samotné webové stránky, ať jsou vytvořeny jakkoliv, v dnešní době bez alespoň minimální propagace nemají šanci na úspěch. S internetovou reklamou úspěšně pomáháme mnohým z našich klientů. Navrhneme pro Váš web ideální formu reklamy či propagace Vašeho webu, ať již formou bannerové reklamy, PPC systémů či affiliate programů, pomocí kterých přilákáte mnoho potencioálních klientů na Váš web s minimálním úsilím a náklady.

Vzhledem k tomu, že jsme si sami na sobě vyzkoušeli, jak který druh reklamy funguje, Vám doporučíme ten nejvhodnější.

Co doporučujeme?

PPC systémy

PPC znamená Pay Per Click a v dnešní době se jedná o pravděpodobně nejlevnější způsob propagace Vašeho webu. Jednoduše platíte za to, že k Vám přijde návštěvník. Tyto systémy provozují největší internetové vyhledávače. Můžete se sami přihlásit a reklamu si spravovat sami, nicméně upozorňujeme Vás dopředu - mnoho funkcí, díky kterým můžete vydělat, nebo také mnoho prodělat, jistě neznáte. My tyto systémy známe velmi dobře a nabízíme Vám jejich správu.

Bannerová reklama

Klasické bannery fungují dodnes. Jedni říkají, že na ně nikdo nekouká, nicméně proč je všude po internetu stále vidíme? Zrealizujeme pro Vás reklamní kampaň ve spolupráci s vybranými servery, nakreslíme pro Vás kompletní grafické podklady. Máme zkušenosti i nápady....

Affiliate programy

Když to nejde klasickou reklamou, musí to jít jinak. Pro několik projektů jsme vyvíjeli programy, které nalákaly mnohem více zákazníků, než oba předchozí způsoby reklamy dohromady. Nechte si i vy poradit, co by se s Vaším webem dalo provést....

Budování webu

Reklamní programy a další praktiky jsou velmi užitečné, nicméně je třeba je dlouhodobě financovat. Přitom jejich cílem není nic jiného, než přivést zákazníka na web. Dodáme Vám nejen elektronické nápady, jak svůj web proměnit v něco, kam zákazníci chodí sami.

Reklama se nedá shrnout do jedné stránky. To víme i my, nicméně neděláme si iluze, že při rychlém projíždění webu budete číst vše, co Vám chceme sdělit. Proto Vás raději odkážeme na kontaktní formulář, kde Vám rádi poradíme konkrétněji. Přece jen, je to čas nás všech.
Vaše jméno
*Email
Telefon
*Dotaz
* Tato pole musí být vyplněna


Výpadek jednoho ze serverů 8.4.2009

Informace o výpadku 8.4.2009

více zde >>>

DVD či MP3 přehrávač za pouhé surfování? Realita

Surfujete na internetu zdarma? S námi nebudete dělat nic navíc a dostanete za to hodnotné ceny.

více zde >>>

Výpadek

Výpadek jednoho ze serverů dne 7.12.2007

více zde >>>

Nová prezentace Gradace spol. s r.o.

1.dubna byla spuštěna nová internetová prezentace mateřské společnosti Gradace Jičín.

více zde >>>
všechny novinky >>>
HomepageReklama
© 2003-2008 Webprovas.com | Mapa webu | Hotely Jičín