W-Admin


W-Admin - naši zákazníci tuto zkratku velmi dobře znají a ti, kteří s námi začínají spolupracovat, ji začínají s potěšením poznávat.

Co je W-Admin?

Jedná se o naší společností vyrobený program. Do jaké skupiny jej zařadit? Můžete jej nazvat redakčním systémem, CMS (česky ,,systém pro správu obsahu") nebo zkrátka ,,program na tvorbu webových stránek". Každopádně se jedná o software, se kterým zvládnete obsahově spravovat jak malé webové stránky, tak projekty většího rozsahu.

 

Proč další redakční systém nebo CMS?

Před investováním několika set hodin do tvorby nového software jsme se samozřejmě rozhlíželi, zda nevyužít některého zdarma poskytovaného redakčního systému. Proč jsme však raději vytvořili svůj vlastní software?

  1. Známe jej dokonale i zevnitř - při tvorbě rozšíření se v případě cizího software nejprve musíte naučit dokonale jeho vnitřek (zdrojový köd), a i poté  bude Vaše práce trochu pomalejší. Náš software známe dokonale a nabídneme Vám tak skvělé ceny i v případě zakázkových prací
  2. Běžný CMS není pro lidi - všechny konkurenční programy, které jsme zkoušeli (a bylo jich dost), byly určeny téměř výhradně pro internetové profesionály, kteří se vyznají ve změti tlačítek a odkazů. Chtěli jsme program především pro lidi a to se nám naštěstí povedlo.
  3. Chtěli jsme anděla s dáblem v těle - přestože program na první pohled vypadá jako nevinný, jednoduchý prográmek ,,pro malé webovky", při využití všech rozšíření se z něho stává mocná zbraň pro drcení konkurence
Vaše jméno
*Email
Telefon
*Dotaz
* Tato pole musí být vyplněna


Výpadek jednoho ze serverů 8.4.2009

Informace o výpadku 8.4.2009

více zde >>>

DVD či MP3 přehrávač za pouhé surfování? Realita

Surfujete na internetu zdarma? S námi nebudete dělat nic navíc a dostanete za to hodnotné ceny.

více zde >>>

Výpadek

Výpadek jednoho ze serverů dne 7.12.2007

více zde >>>

Nová prezentace Gradace spol. s r.o.

1.dubna byla spuštěna nová internetová prezentace mateřské společnosti Gradace Jičín.

více zde >>>
všechny novinky >>>
HomepageW-Admin
© 2003-2008 Webprovas.com | Mapa webu | Hotely Jičín