W-Admin historie


Co znamená W-Admin? Původní fráze W-Admin měla znamenat zkratku pro Webprovas Admin. S růstem našich aktivit v oblasti internetu nám bylo jasné, že na statických webových stránkách dlouho fungovat nemůžeme (pro laiky - webové stránky, které jste si sami spravovat nemohli) a proto bylo třeba vytvořit software, který nám pomůže vyjít vstříc zákazníkům tak, aby si je mohli spravovat sami.

W-Admin v1

    První verze W-Admin byla (na dnešní poměry) jednoduchá aplikace, která dokázala ovládat webové stránky. Neobsahovala však naprosto žádný wysiwyg editor, tvorbu stránek s ohledem na vyhledávače či příjemné uživatelské prostředí. V podstatě se jednalo o víceméně zkušební verzi, na které jsme se i my mnohé naučili. Ačkoliv tato verze již není v podstatě nikde nainstalovaná a aktualizovaná, nabízíme Vám screenshot, jak to asi vypadalo...... (upozorňujeme však, že se jedná o VELMI starou aplikaci a už s ní nechceme mít nic společného :-)

Screenshot

W-Admin v2

    Po zhruba roce provozu této aplikace jsme měli jasno, jakým směrem se chceme v oblasti webových stránek ubírat. Také jsme měli jasno, že pokud chceme W-admin vytvořit skutečně kvalitně a pro širokou veřejnost, skrze první verzi cesta nepovede...
    Na řadu tedy přišlo dalších několik set hodin programování, testování a ladění. Čas investovaný do této aplikace se však bohatě vyplatil zejména našim zákazníkům, protože od té doby je psaní webových stránek jednoduché snad pro každého. Aktuální verzi našeho systému si můžete vyzkoušet, pokud nás kontaktujete. Více informací o současných možnostech systému si prosím přečtěte zde. Ukázka nového vzhledu verze je zde (jedná se o jeden z několika vzhledů, mezi kterými si můžete přepínat)

W-Admin v3

Mnoho zákazníků se nás dotazuje, zda bude k dispozici nová verze programu. Vzhledem k tomu, že číslování na nové verze provádíme zásadně jen tehdy, pokud je přepracovaný celý program, prozatím verze 3 nebude.

Další nové verze?

Nové a nové verze vydáváme cca 1x měsíčně. V mnoha případech se však jedná o bezpečnostní aktualizace či nové moduly, které však zákazník neuvidí, pokud se o ně nepřihlásí. Pro aktuální seznam modulů a funkcí prosím navštivte stránku Možnosti W-admin.
Vaše jméno
*Email
Telefon
*Dotaz
* Tato pole musí být vyplněna


Výpadek jednoho ze serverů 8.4.2009

Informace o výpadku 8.4.2009

více zde >>>

DVD či MP3 přehrávač za pouhé surfování? Realita

Surfujete na internetu zdarma? S námi nebudete dělat nic navíc a dostanete za to hodnotné ceny.

více zde >>>

Výpadek

Výpadek jednoho ze serverů dne 7.12.2007

více zde >>>

Nová prezentace Gradace spol. s r.o.

1.dubna byla spuštěna nová internetová prezentace mateřské společnosti Gradace Jičín.

více zde >>>
všechny novinky >>>
HomepageW-AdminW-Admin historie
© 2003-2008 Webprovas.com | Mapa webu | Hotely Jičín