Webové stránky

U webových stránek ctíme 2 základní pravidla :

1) Webové stránky jsou o obsahu

    Kvalitní webdesign či animace na webu jsou sice věc krásná, nicméně není to to, proč se k Vám lidé budou vracet a vy začnete vydělávat. Na webových stránkách budete trávit nejvíce času Vy, a Vy také znáte nejlépe texty, které byste na webu chtěli mít. Proto Vám nabízíme následující :

2) Webové stránky jsou o penězích

    Ať již budete považovat své nové webové stránky za jakkoliv důležité, jistě nechcete ztrácet čas čtením manuálů o tvorbě webu, a co více, nebudete chtít neustále volat svého administrátora, aby Vám za tučnou hodinovou sazbu poupravil kus textu či telefonní číslo. Chcete na nich, stejně jako každý jiný, vydělat, ať již přímým prodejem, nebo ve formě propagace své společnosti. To jsme kdysi zjistili i my a proto Vám nabízíme možnost rychlé změny libovolného textu na Vašem webu BEZ naší pomoci.

Pokud chcete webové stránky, u kterých máte neomezenou možnost ve správě jejich obsahu, neváhejte se zeptat. Budete mile překvapeni, jak je to jednochuché.

Cena

V tuto chvíli neznáme Vaše přesné požadavky - u ceny webdesignu se můžeme pohybovat v určitém rozpětí, nicméně v případě webových stránek Vás požádáme o zaslání zběžného popisu stránek  pomocí formuláře výše. Napište - možná budete příjemně překvapeni. Děkujeme.

Zjistěte si cenu webových stránek ihned

Jen na základě širšího popisu webových stránek Vám můžeme zaslat konkrétnější cenovou nabídku. Vyplňte prosím formulář níže a pokuste se popsat, co od projektu očekáváte. Děkujeme.

Vaše jméno
*Email
Telefon
*Dotaz
* Tato pole musí být vyplněna
*Vaše jméno
*Email
Telefon
Popis a požadavky
Příloha
* Tato pole musí být vyplněna


Výpadek jednoho ze serverů 8.4.2009

Informace o výpadku 8.4.2009

více zde >>>

DVD či MP3 přehrávač za pouhé surfování? Realita

Surfujete na internetu zdarma? S námi nebudete dělat nic navíc a dostanete za to hodnotné ceny.

více zde >>>

Výpadek

Výpadek jednoho ze serverů dne 7.12.2007

více zde >>>

Nová prezentace Gradace spol. s r.o.

1.dubna byla spuštěna nová internetová prezentace mateřské společnosti Gradace Jičín.

více zde >>>
všechny novinky >>>
HomepageWebové stránky
© 2003-2008 Webprovas.com | Mapa webu | Hotely Jičín